Organizacja

Dyrektor
Jolanta Chojnacka
 
Zastępca Dyrektora ds. organizacyjno-technicznych i kadr
Agnieszka Stąsiek
 
Sekretariat
Anna Tomkiewicz
713544660 wew. 21
biuro@ckwz.art.pl
 
IOD Inspektor Ochrony Danych
Beata Gryc-Skotniczna
713544660 wew. 26
iod@ckwz.art.pl
 
Dział programowy
Dąbrówka Petrow – kierownik działu

713544660
d.petrow@ckwz.art.pl
 
 
Beata Gryc-Skotniczna – specjalista ds . organizacji i realizacji imprez
713544660 wew. 26
b.skotniczna@ckwz.art.pl

Marcin Brandys - specjalista ds. animacji społeczno-kulturalnej
713544660
m.brandys@ckwz.art.pl

Renata Merk-Tokarska - specjalista ds. organizacji i realizacji imprez
713544660
r.tokarska@ckwz.art.pl
 
Renata Więclewska – specjalista ds. edukacji kulturalnej
713544660

Patrycja Baut - specjalista ds organizacji i realizacji imprez
713544660
p.baut@ckwz.art.pl

Justyna Filar - specjalista ds. edukacji kulturalnej
713544660
j.filar@ckwz.art.pl


Dział księgowości
Beata Nowicka – p.o. głównej księgowej

713544660 wew. 32
b.nowicka@ckwz.art.pl
 
Małgorzata Sułkowska– księgowa
713544660 wew. 33

Marzenna Laskowska-Waligóra - księgowa
713544660 wew. 33
 
Urszula Kaźmierczak kasjer-bileter
713544660 wew. 34
 
Izabela Kosik kasjer-bileter
713544660 wew.34

Wiktoria Tkaczuk kasjer-bileter
713544660 wew. 34
 
Dział organizacyjno-techniczny i kadr
Mieczysław Wiszniewski – pracownik ds. organizacyjno-technicznych
Jerzy Szafran – pracownik ds. organizacyjno-technicznych
Leszek Janiszewski - dozorca-portier

Utrzymanie czystości
Jolanta Gołembicka
Anna Łukasik
Agnieszka Baradziej

metryczka


Wytworzył: Agnieszka Stąsiek (20 października 2018)
Opublikował: Agnieszka Stąsiek (20 października 2018, 11:24:57)

Ostatnia zmiana: Agnieszka Stąsiek (9 marca 2020, 12:50:05)
Zmieniono: zmiana osób zatrudnionych w Centrum

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 1551